BEY-OM-SİN KLİNİK

post-img

Bey-Om-Sin; Beyin Cerrahisi, Ortopedi Cerrahisi, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Genel Cerrahi, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Radyoloji, Radyoterapi ve Nükleer Tıp, Nörorehabilitasyon Danışmanlık Hizmetleri gibi birçok farklı bölümle çalışan Özel Sağlık Hizmetleri Kliniği ve Sağlık Turizmi Hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Bağlantılarımız hastalarımıza en iyi sağlık hizmetlerini vermek için işbirliği içinde çalışıyor. Hastalarımız Arap Ülkeleri, Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Türkiye'den geliyor. Doktorlarımız tarafından farklı düzeydeki hastanelerde uygulanan tıbbi tedavi protokollerimiz mevcuttur.

Bu hastaneler ekonomik konum nedeniyle müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Statülerine göre değerlendirilen Özel hastaneler A+ - A ve B Grubu Hastanelerdeki doktorlarımız tarafından değerlendirilir. Ayrıca hastalarımız, kendilerine eşlik eden refakatçiler için 3-4-5 yıldızlı otellerde ve tercihe göre özel evlerde kalmayı tercih edebilirler. Tüm, cerrahi tedavi ve rehabilitasyon protokolleri hizmetlerimiz arasında mevcuttur.

İstanbul'daki sağlık hizmetleri hakkında en iyi fiyatları bize sorun.

Bir tıp doktoru ve sağlık turizmi organizatörü iseniz, bulunduğunuz yerde bizimle ortak bir çalışma içerisinde olabilirsiniz.

Contact Info

 • MEDET Özel Sağlık Hizm. Reh.
  San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Istiklal Mah. Alemdag Cad.
  No: 186/12
  Ümraniye-İstanbul
 • +90 216 523 3349
 • info@bey-om-sin.com
 • Beyin, Omurilik, Sinir Ameliyatları

  Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

  YARD. DOÇ. DR. MUSTAFA AKGÜN

 • Anatomi & Nöroanatomi Uzmanı

  Anatomi & Nöroanatomi Uzmanı

  DR. ZEHRA AKGÜN

 • Beyin, Omurilik, Sinir Ameliyatları

  Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

  DOÇ. DR. HAKAN KAYALI

 • Mikrocerrahi ile Bel ve Boyun Fıtıkları Ameliyatları

  Bel ve Boyun Fıtıkları

  YARD. DOÇ. DR. MUSTAFA AKGÜN